לפני כרטיס טיסה, דואגים להשכיר רכב בחו"ל

ישנו משפט ישן לפיו גם אם לא טרחתם לעשות את הסידורים המקדימים לפני הטיסה לחו"ל, גם אם המזוודות לא הגיעו ליעדן וגם אם כל דבר אפשרי שיכול היה להשתבש אכן השתבש בסופו של דבר, הרי שכל עוד כרטיסי הטיסה וכרטיסי האשראי בארנק, ניתן יהיה להסתדר בצורה זו או אחרת.

מן הסתם יש לא מעט מן האמת בתפיסה הזו, אך כשחושבים על זה מעט יותר לעומק, מבינים שלצאת ללא הכנות מקדימות לטיול בחו"ל זה בדיוק מה שיכול להפוך חופשה חלקה ונינוחה שמתנהלת על מי מנוחות לחופשה מסורבלת, מעייפת ומלאת עוגמת נפש. במאמר שלפניכם נדון בחשיבות של אחד הסידורים הקריטיים ביותר וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הכוונה היא להזמנת רכב לפני היציאה מגבולות הארץ.

אל תדחה למחר מה שבאפשרותך לעשות עוד היום

אז נכון, כיום בכל שדה תעופה המכבד את עצמו ניתן למצוא עמדות לא מעטות בהן מציעות חברות ההשכרה הגדולות לנוחתים מגוון רחב ביותר של דגמי רכבים. עם זאת, כל עוד לא תדאגו לבצע את ההזמנה של הרכב לפני היציאה מהארץ וכל עוד לא תטרחו לשריין עבורכם את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם באופן ספציפי, איש לא יוכל להבטיח לכם שבמקרה לגמרי כאשר תנחתו בשעה טובה ביעדכם, אכן הרכב שאתם זקוקים לו באופן ספציפי ימתין לכם בחנייה, קחו זאת לתשומת לבכם.

לנטרל כל סיכוי לתקלה

להלן כמה בעיות פוטנציאליות בנקודות על קצה המזלג, שחשוב להתייחס אליהן בכל הקשור להשכרת רכב בחו"ל ולבעיות שעלולות לצוץ ולהתעורר כתוצאה מתכנון לקוי או מהימנעות מהזמנת הרכב עוד לפני היציאה מגבולות הארץ:

  • תא מטען צנוע מדי – אחת הבעיות החמורות ביותר שעלולות להתעורר היא חלל לא מספק בתא המטען. הבעיה חמורה במיוחד כאשר מדובר בזוג הנוסע לטייל עם ילדים, הזקוק לחלל אחסון רציני עבור טיולון למשל או מזוודות רבות.
  • מחסור ברכבים – רבים לא מודעים לכך, אבל גם חברות ההשכרה הגדולות ביותר הפועלות כיום בשוק השכרת הרכבים, סובלות במקרים מסוימים ממחסור ברכבים או מהיצע רכבים דל במיוחד. מצבים מעין אלו מתרחשים בעיקר בעונות החמות בהן תיירים רבים נזקקים לרכבים שכורים.
  • בעיות תקשורת – רק על ידי הזמנת רכב לפני היציאה מן הארץ מחברה ישראלית, ניתן לנטרל מראש כל אפשרות לבעיות תקשורת לא נעימות.
  • מחירים מופקעים – לסיום, חשוב מאוד לציין כי חברות השכרת הרכב מודעות היטב לכך שתייר הזקוק לרכב, הנמצא לאחר טיסה מתישה, יסכים לשלם כל סכום שהוא ובלבד שיקבל רכב באופן מידי. כתוצאה מכך חברות רבות מרשות לעצמן לגבות מחירים מופרזים עבור רכבים המוזמנים "על המקום". רק כאשר מבצעים הזמנה מהארץ, ניתן לבצע סקר מחירים יסודי ומעמיק ולבחור בנחת ובשלווה את החברה שמספקת את ההצעה האטרקטיבית ביותר.