חונים בכחול-לבן? זה הזמן לעשות ביטוח!

בעיות החניה בישראל (כמו גם במקומות רבים ברחבי העולם, אגב) הן מהצרות הגדולות ביותר של מי שגר בסביבה אורבאנית. לא מעט סיפורי אימה כבר סופרו לאורך השנים, על אנשים שחיפשו חניה במשך שעה ואף למעלה מכך – עד שהתייאשו.

אל תטעו: לא מדובר בתושבי תל אביב בלבד. היום, גם בפתח תקווה, ראשון לציון, חיפה ובאר שבע תתקשו למצוא חניה פנויה בשעות העומס. אז מה עושים? רוכשים ביטוח מקיף!

נשמע מוזר, נכון? הרי מה הקשר בין ביטוח מקיף לבין חניה באחת הערים הגדולות? שתי מילים יסדרו לכם את התמונה: האחת היא Wobi, והשנייה Pango+.

שיתוף הפעולה בין שני הגופים – אחד מציע השוואת מחירי ביטוח פשוטה ומהירה דרך הרשת, והשנייה מציעה תשלום פשוט ונוח על חניה ב'כחול לבן' ברחבי הארץ – הוא למעשה שיתוף פעולה משלים, אשר מציע שני מוצרים חיוניים בחבילה אחת ומאפשר לבעלי הרכבים לחסוך הרבה מאוד כסף (לעיתים עשרות שקלים מידי יום) שמוצא על חניה.

איך זה עובד?

כמו העיקרון על פיו עובדים שני השירותים – מדובר בעניין פשוט למדי. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר Wobi ולבחור את פוליסת הביטוח המקיף שלכם. בעת הגלישה באתר תגלו כי עשיתם לעצמכם טובה גדולה: פתאום, אתם יכולים להבין מה הם הבדלי המחירים בין חברות הביטוח המובילות בישראל. פתאום, קל מאוד להשוות בין הפרטים השונים של הפוליסה. פתאום, פשוט כל כך למצוא ביטוח מקיף זול שמתאים לדרישותיכם.

כך, זכיתם למעשה פעמיים: ראשית, הצלחתם למצוא בקלות ביטוח רכב משתלם. שנית – הודות לרכישה שביצעתם דרך אתר Wobi – תזכו למנוי חניה לשנה בפנגו (מוגבל עד 250 ש"ח).

למקרה שתהיתם, אין שום מגבלות בנושא החניה: תוכלו לחנות כמה פעמים שתרצו ביום, ובכל מקום ברחבי הארץ – בתנאי שאפליקציית Pango+ תומכת באותו אזור ומספקת בו שירות. במילים אחרות: תוכלו לחנות כמה פעמים שתרצו ולמשך כמה זמן שתרצו, כמעט בכל מקום בארץ. וכל זה למה? משום שבחרתם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף דרך אתר Wobi. משתלם במיוחד.

איך שלא נסתכל על זה, מדובר במהפכה צרכנית של ממש. הרי את הביטוח המקיף בוודאי התכוונתם לרכוש גם כך, כדי להיות רגועים ולדעת שהרכב שלכם מכוסה בכל מקרה שלא יהיה. כל זה טוב ויפה אלא שהפעם אתם גם זוכים בבונוס גדול. השורה התחתונה ברורה: בזכות שיתוף הפעולה בין Wobi לבין Pango+, רכישת ביטוח מקיף לרכב מעולם לא הייתה קלה ומשתלמת כל כך.