רכישת ביטוח נסיעות באינטרנט – איך לעשות זאת נכון

לא מעט פרטים יש בה, בפוליסת ביטוח נסיעות ממוצעת.
על אחת כמה וכמה כשאתה נמצא לקראת נסיעה מיוחדת.
אז שנס מותניים, התאזר בהרבה סבלנות –
והתחל בסדרת טלפונים בלתי נגמרת לכל החברות המובילות בשוק.

או…

פשוט היכנס לאתר Wobi,
הזן במנוע החיפוש המתקדם את פרטיך ואת פרטי הפוליסה המבוקשת,
וקבל תוך שניות רשימה מסודרת של כל הפוליסות המוצעות לך.
כי ככה מזמינים היום ביטוח נסיעות.

להשוות, לבחור, להזמין – והכל תוך שניות

אם פעם היית צריך להתרוצץ בין שלל חברות ביטוח, לחזר אחריהן, לנסות להבין את אינספור הפרטים ולרשום כל דבר בטבלה (שהופכת מהר מאוד לשרבוט לא מובן בעליל) – היום זה אחרת. היום, אתה יכול לעשות הכל במקום אחד, תוך זמן קצר, חמוש בעכבר ובמקלדת בלבד. עם כוס קפה, על הכיסא המרופד והנוח. עם חיוך.

לקבל הצעות ממספר חברות ביטוח

אז כבר ציינו שבעבר אתה היית זה שרדף אחרי חברות הביטוח – אבל לא עוד. אתר Wobi הופך את מלאכת הזמנת הפוליסה לפשוטה וקלה במיוחד, כאשר החברות השונות הן שרודפות אחריך מעתה. לאחר שתעשה זאת בפעם הראשונה, תבין: השוואת מחירי ביטוח נסיעות באינטרנט היא הדרך היחידה, ו-Wobi הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת.

להפוך את החיפוש למהנה ומועיל

מעבר למלאכת החיפוש עצמה, שתהיה קלה יותר דרך האתר, תגלה כי לפתע החיפוש הופך למהנה ומועיל יותר. כאשר כל הפרטים, הסייגים והמחירים פרוסים לפניך ללא כל מאמץ, ברור שההנאה מהחיפוש תגבר. וכאשר יש לך את האמצעים להשוואה מדויקת, לבדיקה מעמיקה לגבי ההבדלים בין הפוליסות ולבחינה מדוקדקת – ברור שהיעילות הולכת וגוברת.

וזה עוד לא הכל…

אחרי שהבנת מאילו יתרונות אתה יכול ליהנות באמצעות השוואת מחירי ביטוח נסיעות באינטרנט, ולאחר שגילית עד כמה זה פשוט לביצוע דרך אתר Wobi המתקדם והייחודי, זה הזמן להגיד לך: אל תעצור. היתרונות של Wobi לא נגמרים רק בהזמנת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. תוכל להשוות כאן בין פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה וביטוח משכנתא – באותה קלות, באותה נוחות ובאותה יעילות.

הגיע הזמן לנקוט בצרכנות נבונה ולהעביר את הכוח לידיים שלך.

כנס למנוע החיפוש של Wobi, הזמן את ביטוח הנסיעות שלך – ולא תרצה לעצור.

כי היום זו הדרך היחידה לרכוש ביטוח.