יוצאים לחופשת סקי? רכשו ביטוח נסיעות

בשעה טובה, אתם מעוניינים לצאת לחופשת סקי באחת הפסגות המושלגות בעולם. אין ספק כי צפויה לכם חוויה גדולה, גם אם כזו הטומנת בחובה סיכונים מסוימים, כולל פגיעות גוף. הדרך היעילה ביותר להימנע משקיעה בבור כלכלי עמוק עם כל פגיעה כזו היא רכישת ביטוח נסיעות מסוג מיוחד מאד, אשר מציעה כל חברת ביטוח המכבדת את עצמה: ביטוח סקי.

על ביטוחי הסקי למיניהם

מיותר לציין כי כיסוי עבור פעילות ספורט אתגרי, ובכלל זה סקי, אינו ניתן בפוליסות ביטוח חופשה רגילות. הסיבה לכך ברורה: חברות הביטוח אינן ששות, ובצדק גמור, לבטח מקרים אשר הסבירות למימושם גבוהה באופן יחסי. תחת זאת, הן מציעות ביטוח נסיעות ייחודי לנוסעים לפעילות סקי, המתייחס הן לאדם עצמו והן לציוד שלו.

כך, ביטוח סקי יכלול בתוכו כיסוי כספי נרחב עבור כל פגיעה הנגרמת עקב ביצוע הסקי: בין אם עקב נפילה, כווית קור או כל דבר אחר. באותו אופן, יציעו פוליסות רבות מסוג זה גם שירותי איתור וחילוץ, שיכולים לעיתים להציל חיים: אלה יוענקו על ידי גורמים מקצועיים בתחום, לרוב במצבי חירום. היבט אחר בפוליסות הוא הטסות רפואיות לישראל, גם כן במצבים בהם נשקפת סכנה חיים מהותית, והחיסכון בזמן הוא קריטי.

מה עם הציוד?

פרמטר נוסף בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג זה מתייחס לציוד הסקי עצמו. ידוע הרי שלא מעט גולשים נוהגים לעשות זאת באופן תדיר, עם ציוד (יקר) אשר הם קונים עוד בארץ. ביטוח הסקי יכלול בתוכו פיצוי עבור מקרים של אובדן הציוד החשוב הזה, או לחילופין הרס שלו. למעשה, כל אדם הגולש עם ציוד משלו, רצוי שיוודא בדיוק שהוא נכלל תחת הביטוח.

ההמלצה: הקפידו על רכישת הביטוח

ביטוח הסקי הוא אחד הסוגים הרחבים ביותר של ביטוח נסיעות. ההמלצה הברורה היא שכל אדם אשר נוסע לחו"ל למטרה זו, ולו לגלישה בודדת, ירכוש אותו. זוהי אינה תוספת משמעותית יתר על המידה למחיר הפוליסה, והיא מונעת מקרים בהם פגיעה פיזית, חלילה, תשאיר את הגולש לא רק עם מצב רפואי בעייתי- אלא גם ללא כיסוי כספי לרפואה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *