ביטוח תרמילאים לנוסעים לתקופות ארוכות ליעדים מאתגרים ומלאי חוויות

הטרקים של דרום אמריקה קוסמים לכם? מעוניינים בחופשה מלאת אדרנלין בתאילנד? אין ספק שמצפה לכם חוויה חד פעמית- אך גם מסוכנת. טרם הנסיעה, מומלץ מאד להיערך לכל אחת מהסכנות האפשריות בטיולים ארוכים מסוג זה, באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג מיוחד מאד: ביטוח תרמילאים.

מהו ביטוח תרמילאים?

כשמדברים על ביטוח תרמילאים, מתכוונים לפוליסה אשר נועדה לכסות כמעט כל הוצאה רפואית המאפיינת טיולים ארוכים מסוג זה. כידוע, ביטוח חופשה מהסוג הסטנדרטי אינו כולל בתוכו החזרים עבור פגיעות עקב פעילות אקסטרים המצריכות הוצאות עצומות. ביטוח תרמילאים, לעומת זאת, יציע כיסוי עבור נזקי ראפטינג, סנפלינג, באנג'י, צלילה או כל דבר אחר.

מעבר לכך, יכלול ביטוח תרמילאים גם החזרים עבור מטענו האישי של הנוסע. עקב כמות הגניבות והסכנות הרבות במדינות המאפיינות טיולי תרמילאים, אין לזלזל בחשיבותו של סעיף זה. הביטוח, ברוב המקרים, מאפשר גם החזרים עבור הטסות רפואיות לישראל, שירותי איתור וחילוץ במדינה הזרה וכן הלאה. וזה עוד בלי לדבר על התוספות.

הרחבות נפוצות של ביטוח תרמילאים

טרם הנסיעה לארץ עמוסת הטראקים, ועל אחת כמה וכמה בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, רצוי לברר את התנאים והסכנות בארץ המיועדת. למשל, אם המדינה רוויה באסונות טבע, חלילה, חשוב לוודא שהביטוח אכן כולל בתוכו הוצאות רפואיות המאפיינות מקרים אלה. דוגמא נוספת היא הרחבה לכיסוי נזקים של סמי הזיה, הנפוצים במדינות מסוימות.

פוליסות ביטוחי תרמילאים מאופיינות בגמישות רבה, אפילו יותר מאשר הביטוחים הסטנדרטיים. לרוב, משכן של פוליסות מסוג זה יעמוד על מספר חודשים, כשהטווח המקסימלי הוא חצי שנה. מעבר לתקופה זו, יש לרכוש ביטוחים עוקבים, או לחילופין ביטוח רפואי מן המניין במדינת היעד.

כך רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל עבור תרמילאים

מרגע שמחליטים על טיול התרמילאים הבא, בין אם אחרי הצבא, התואר האקדמי או בכל שלב בחיים, רצוי מאד לבחור אך ורק בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המיועדת לתרמילאים. ההתחשבות צריכה להיות לא רק במדינת היעד, אלא גם ברצונות ובמטרות הטיול. חשוב מאד לנקוט במשנה זהירות בכל רגע בטיול, כי הבריאות שלכם קודמת לכל. אפילו לכסף.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *