חופשת סקי עם ביטוח מתאים

במהלך השנים התפתח הסקי מספורט שולי בישראל, לענף שתופס מקום של כבוד בין שאר ענפי הספורט. שנות הבצורת האחרונות הכריחו את מרבית הישראלים שתחביבם הוא סקי לחפש אלטרנטיבה לאתר החרמון, ורובם העדיפו את אירופה בשביל להעביר חופשת סקי מהנה בחודשי החורף. בין הארצות שמשכו ישראלים אפשר למנות את שוויץ, איטליה, אוסטריה או צרפת, ובמידה מסוימת גם מדינות אירופאיות אחרות כגון גרמניה ומדינות אחרות.

למרות ששער היורו יורד בהתמדה לנוכח התחזקות השקל, הירידה הזו היא כאין וכאפס לעומת הצניחה בשער הדולר, צניחה שממשיכה בהתמדה למרות מאמצי בנק ישראל. שער הדולר הנמוך הביא לעלייה משמעותית בכמות הנוסעים לחופשות סקי בארצות הברית או קנדה וליעדים כגון אספן קולורדו.

למרות שלא רבים מודעים לכך, נסיעה לחופשת סקי מצריכה רכישת ביטוח שלא כל חברות הביטוח כוללות בפוליסה הרגילה לכיסוי נסיעות לחו"ל. בדיוק לשם כך תפרנו לכם ב-Wobi פוליסת ביטוח סקי הכוללת את הכיסויים הנדרשים ומאפשרת לכם לעסוק בספורט האהוב עליכם בראש שקט.

ביטוח נסיעות לחופשת סקי

Wobi מאפשרת לך לרכוש ביטוח סקי במחיר מוזל תודות לפלטפורמה אינטרנטית המאפשר השוואת מחירי ביטוח מיידית בין חברות הביטוח המובילות בישראל תוך קבלת כיסויים המתאימים בדיוק לחופשת סקי.

אז אם גם אתם יוצאים בקרוב לחופשת סקי חלומית, אתם מוזמנים לבדוק את המחירים האטרקטיביים שלנו וכמובן ליהנות ולחזור בריאים ושלמים.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *